Partnerzy
www.nordea.pl
www.nordea.pl

Nordea - stwarzamy możliwości

Należymy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Jesteśmy nowoczesnym bankiem oferującym usługi bankowe przez internet, telefon, bezpłatne personalizowane SMSy oraz sieć oddziałów.

 

Nasza bankowość elektroniczna powstała na bazie wielokrotnie nagradzanego skandynawskiego systemu Solo, notującego rekordowe ilości operacji bankowych dokonywanych przez internet.

Oferujemy usługi finansowe dla klientów indywidualnych i firm. Oferta Nordea obejmuje m.in. konto Nordea, rachunek eFirma i eFirma plus, atrakcyjne lokaty i niskooprocentowane kredyty.
Więcej o Nordea »

www.adveron.pl
www.adveron.pl

W naszej pracy nie są nam obce łączenia różnych technik poligrafii, rozwijamy się szukając wciąż nowych rozwiązań. Ale wykorzystujemy przede wszystkim dobre sprawdzone metody, najbardziej korzystne dla naszego klienta.
www.sanpol.pl
www.sanpol.pl

Historia firmy Sanpol sięga roku 1992, kiedy to w Poznaniu została założona hurtownia wyposażenia łazienek, zajmująca się głównie importem z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Francji oraz sprzedająca produkty  kilku krajowych producentów . Kolejne lata to okres wytrwałej pracy, szybkiego reagowania na potrzeby rynku, wprowadzania  nowości. Ważną datą w dziejach firmy był rok 1995, kiedy to zakup własnego obiektu biurowo-magazynowego w Poznaniu przy ul. Pokrzywno 8 umożliwił dynamiczny rozwój firmy. Poszerzenie  w 1997 roku oferty o asortyment instalacyjno-grzewczy oraz rosnące zainteresowanie ofertą Sanpolu dało impuls do tworzenia własnych oddziałów na terenie Polski. W chwili obecnej firma posiada 20 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudnia 420 pracowników. Udział w hurtowym rynku instalacyjnym w Polsce plasuje ją w ścisłej czołówce.

Sanpol jest firmą opartą w 100% na kapitale polskim.

lipiec 2024

14
login:
hasło:
Wyszukiwarka